Najmodniejsze propozycje spodni damskich

spodnie z dziurami

Pomyśleć by można, że moda niczym nie potrafi już zaskoczyć, jednak jak co roku pojawiają się powroty lub nieco zmienione trendy. Moda nie lubi nudy, dlatego często można się spodziewać, że ulubiony krój królować będzie w odświeżonej formie. Jakie spodnie są modne w tym sezonie?

Rozkloszowane

Kiedyś bardzo modne były dzwony, lecz uległy prostym, obcisłym spodniom, które do tej pory przeważają na ulicach. Jednakże ostatnimi czasy, powoli dominują spodnie z rozkloszowanymi nogawkami. Krój takich spodni pozwala na oryginalność i wyróżnianie się w tłumie. Do tego są one bardzo wygodne, dlatego znajdzie się wiele ich zwolenniczek.

Naszywki

Bez względu na krój czy rodzaj spodni, w tym sezonie możemy spodziewać się wyróżniających ozdób. W szczególności będą one widoczne na jeansach. Naszywki w różnych kolorach i wzorach będą doskonałą dekoracją. Jeśli nie przepada się za nimi zbyt szczególnie to można wybrać alternatywną opcję, czyli haftowane kwiaty lub inne motywy.

Dziurawe spodnie

Od jakiegoś czasu modne są także spodnie z dziurami i rozdarciami. Nie inaczej jest w tym sezonie. Oprócz dziur w jeansach czy rurkach, przyszedł także czas na połączenie ich z dzwonami. Do tego typu stroju powinno się jednak ostrożnie dobierać górę. Sprawdzą się tutaj wszelkiego rodzaju krótkie topy, obcisłe koszulki czy oversize.

Spodnie 7/8

spodnie rurki eleganckiePowrót z lat 70., ale czy pozostanie na dłużej? Spodnie 7/8 w formie dzwonów już kiedyś próbowały zaistnieć na modowej scenie bez większego powodzenia. Teraz powracają w odświeżonej odsłonie. Spodnie powinny kończyć się delikatnie przed kostką. W przeciwnym wypadku będą optycznie skracać nogi. W tym wypadku także lepiej sprawdzą się modele z wyższymi stanem. Do takich spodni najlepiej jest wybrać buty na słupku lub z odkrytą piętą.

Moda pozwala na różnorodność, powroty zapomnianych trendów i dowolność w łączeniu modeli i barw. Szukając swojego stylu warto pamiętać o wygodzie i kierować się tym co nam się podoba. Wówczas będzie można czuć się pewnie i komfortowo w każdym kroju.